Firmamız Hakkında

TARİHÇE

2012 yılında Kadirli ‘ de Savrun mahallesi 2 sokak no 2 de 150 m2‘lik bir alan üzerinde kuruluş çalışmalarına başlanan Beyaz Kitapevi 06 /06 /2012 tarihinde açılış yaparak hizmet sunmaya başlamıştır.

Kurulduğu tarihten itibaren saha çalışmalarına başlamış 2013 – 2014 Eğitim-Öğretim döneminde bir çok yayın grubunu Kadirli‘de tanıtmış müşterilerin talepleri doğrultusunda daha çok yayınevleriyle iletişime geçerek ilkokul-ortaokul-lise yardımcı kaynak kitaplarının yanı sıra  Kültür kitapları-Kpss kitapları– Ales kitapları– Dgs sınav kitapları-Dini kitaplar ile her bütçeye uygun okul kitap-kırtasiye-eğitici oyuncak-hediyelik eşya ürünleri satışa sunmuştur.

Müşteri odaklı çalışmalarıyla ve geniş ürün yelpazesiyle Kadirli bölgesinin en çok tercih edilen kırtasiyesi olmayı her daim kendisine prensip edinmiş bir kurum olma çabası içerisindedir.

Müşterilerimizin yoğun talebi üzerine Kadirli de yeni yerleşim bölgesi olarak bilinen (sumbas yolu) Cemalpaşa mahallesi Teyfik Pampal Caddesi No:52 de iki katlı mağazasıyla 21 /07 /2016 tarihinde 500 m2’lik bir alana 2.şubesini açmıştır.

Beyaz kitapevi 2. Şubesi 2 katlı olması dolayısıyla geniş bir kitleye hitap etmiştir. Birinci katı kırtasiye-okul çantası-spor çantalar- oyuncak ve hediyelik eşyalar bulunmaktadır.İkinci katında ise yardımcı kaynak kitaplar-kültür kitapları –hikaye kitapları – okul öncesi dikkat güçlendirme setleri – ana sınıfı için boyama kitapları ve sınavlara hazırlık denemeleri ve akıl oyunları gibi sektöründe olan bütün ürünleri bulundurmaktadır.